TOTALNI KAOS U BEOGRADU: Tuče navijača, Partizan se potpuno raspao, Zvezdi Kup

Autor: Dnevno.hr/G.I.Š.

Uz veliko finale hrvatskog Kupa, jučer se igralo i finale Kupa Srbije gdje su se sastali vječiti rivali Crvena zvezda i Partizan, a utakmica je obilovala čudnim i ružnim scenama, koje su pomalo bacile sjenu na osvojeni Kup Zvezde.

Crvena zvezda pobijedila je na Marakani Partizan 2:1 i tako osigurala duplu krunu ove sezone, što je dovelo do tektonskih poremećaja u Partizanu, koji su rezultirali ostavkom trenera Aleksandra Stanojevića, dok su se, po izvještajima s utakmice, igrači Partizana međusobno svađali na terenu i nisu ostali na dodjeli pehara.

“Nema sutra treninga. Teško ću ih vidjeti ponovo. Sve vas to zanima. Rekao sam ljudima ako ne uzmemo titulu da neću biti trener, ja to nisam napravio.  Rekao sam igračima da nisam više trener Partizana ispred svlačionice”, izjavio je poslije utakmice sad već bivši trener crno-belih.

Tuče na tribinama

Što se tiče utakmice za Zvezdu je dva put pogađao Aleksandar Katai, u 26. i 72. minuti susreta, dok je izjednačujući pogodak za Partizan zabio Slobodan Urošević.

Tijekom utakmice Grobari su cijelo vrijeme imali posla s policijom i bacanjem baklji na golmana Zvezde Borjana, a na poluvremenu jedan dio navijača napustio je stadion, tako da se može reći kako se Partizan potpuno raspao nakon neuspjeha ove sezone.

Autor:Dnevno.hr/G.I.Š.