TORCIDA IZVELA PERFORMANS: I kad gube i kad tuku uvijek hoće stvarat’ buku

Autor: Dnevno.HR

Dinamo i Hajduk sastali su se u 16. kolu Prve Hrvatske nogometne lige, a niti taj derbi nije prošao bez upotrebe pirotehničkih sredstava.

Čuli su se zvukovi petardi, “topovskih udara” u više  navrata, a u 61. minuti s južne tribine, gdje su smješteni navijači Hajduka, na tartan stazu doletjelo je nekoliko bengalki, u trenutku dok se Dinamov nogometaš Damian Kadzior pripremao izvesti slobodan udarac, piše Dalmatinski portal.

Nakon što su baklje izgorjele, sudac Ivan Bebek dao je znak da se slobodni udarac izvede i utakmica se nastavila.

U tom je trenutku rezultat bio 1:1. Dinamo je poveo u 12. minuti autogolom Ismaijlija, a izjednačio je Mijo Caktaš u sudačkoj nadoknadi prvog dijela iz kaznenog udarca.

Na odgovor se nije trebalo dugo čekati jer su u 75. minuti baklje su počele letjeti i sa sjeverne tribine, gdje su smješteni najvatreniji navijači Dinama, Bad Blue Boysi.

Nekoliko je baklja sa sjevera završilo na terenu i utakmica je prekinuta na otprilike tri minute.