Sevilla

SVE NAS MANJE IMA: Još dva Hrvata ispala iz Europske lige

Autor: Matija Majdak

Poznata su još dva četvrtfinalista Europske lige, a to su Sevilla i Bayer Leverkusen.

Sevilla je na neutralnom terenu u Düsseldorfu s 2:0 pobijedila Romu. Posao su riješili u prvom poluvremenu, kada su mrežu Talijana tresli Reguilon u 22. i En Nesyri u 44. minuti.

Nikola Kalinić nije dobio priliku za igru kod Rome.

Sevilla čeka pobjednika dvoboja Olympiakos – Wolves.

Od natjecanja se oprostio još jedan Hrvat, Borna Barišić, čiji je Rangers imao težak zadatak nadoknaditi domaći 1:3 poraz u Leverkusenu protiv Bayera.

Apotekari su slavili i danas, bilo je minimalnih 1:0, a gol odluke zabio je Diaby u 51. minuti.