STRIJELCI NERASPOLOŽENI NA DROSINI! Istra i Belupo nisu zabavili malobrojne gledatelje

Autor: Dnevno.hr/G.I.Š

Proljetni dio SuperSport HNL-a započeo je današnjim susretom NK Istra 1961 protiv NK Slaven Belupa, a utakmica nije mogla zadovoljiti nešto više od 500 gledatelja na stadionu Aldo Drosina.

Istra i Belupo su u jednoj dosadnoj utakmici podijelili bodove odigravši uvijek nepopularnih 0:0.

Domaćin je imao nešto više inicijative tijekom cijele utakmice, ali to je bila ona ‘jalova’ premoć, koja na kraju nije donijela pobjedu Istri nad Slaven Belupom.

Rijetke prilike

Iz prvog poluvremena samo su dvije situacije vrijedne spomena, ona u 24. minuti, kada udarac glavom Ercega brani Čović i prvi udarac Belupa prema golu u 44. minuti prvog poluvremena.

Istra je bila nešto aktivnija u drugom poluvremenu, ali prvo Erceg pa i Vuk nisu bili precizni ili im je pokušaje obranio vratar Belupa Čović.

Na kraju ovo je četvrti remi za redom Belupa, koji je i dalje četvrti s 27 bodova, dok je Istra šesta s 21 bodom.

Sutra se od 15 sati igra derbi kola na Gradskom vrtu gdje se sastaju Osijek i Rijeka, a u večernjem terminu igraju Dinamo protiv Gorice.

Autor:Dnevno.hr/G.I.Š