ŠTO TI JE MOMČAD BEZ HRVATA! DERBI U OBILJEŽJU ‘KOCKICA’! Jedan ozlijeđen, drugi na klupi, a treći zabija dok četvrti – trenira

Autor: F.F

Danas su se u sklopu prve utakmice devetog kola talijanske Serie A sastali Torino i Genoa, a domaća momčad je na kraju slavila 3:2.

U neizvjesnoj golijadi posljednji pogodak za domaćine postigao je Josip Brekalo, kojem je to drugi pogoda u Italiji od kad je stigo na posudbu iz njemačkog Wolfsburga.

Brekalo je postigao pogodak za 3:1 u 77. minuti kada je lijepo utrčao u peterac gostiju te spremno pospremio Praetov ubačaj.

Gdje god se okreneš – Hrvat

Torino je na poluvremenu vodio 2:0, a pogotke su postigli Sanabria u 14. minutei te Pobega u 31. Na 2:1 smanjio je Destro u 70. minuti, a samo sedam minuta kasnije Vatreni je vratio Torinu dva gola prednosti. Konačan rezultata postavio je Felipe Caicedo u 81. minuti.

Brekala i Torino s klupe vodi Ivan Jurić, koji je ove sezone stigao iz Verone, a još jedan Hrvat igra u ‘koloniji Vatrenih’. Najskuplji Dinamovac Marko Pjaca na posudbi je u Torinu i sjajno je započeo sezonu, ali se nažalost ozlijedio te nije nastupio u ovom susretu.

Ali nije ni to sve od Hrvata! Na klupi Genoe sjedio je Milan Badelj koji nije ulazio u igru.