STIGLA POBJEDA, JE LI TO BJELIČIN KRAJ? Navijači slavili, njegova odluka se čeka

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Osijek je u pretposljednjem ovosezonskom kolu hrvatskog prvenstva završio s nastupima na domaćem terenu minimalnom pobjedom, s 1:0 protiv Lokomotive, uz odluku sredinom prvog poluvremena.

Jedini gol na utakmici zabio je Mihael Žaper, koji je bio strijelac u 26. minuti. Gosti iz Zagreba se nakon toga nisu uspjeli vratiti i uzeti barem bod.

Poslije susreta, glavno pitanje ostaje je li ovo bio posljednji domaći Osijekov nastup s Nenadom Bjelicom na klupi. Bjelica je u posljednje vrijeme pred novinarima nekoliko puta govorio o većim zahtjevima od vodstva kluba, a s obzirom na to, nije sigurno hoće li i dalje voditi Osječane.

Ostao još gostujući nastup

Pobjedom nad Lokomotivom, Osijek je osigurao završetak prvenstva na trećem mjestu. Podsjetimo, Osječani su posljednju nadu u borbi za naslov prvaka izgubili porazom od Dinama na Maksimiru u prošlom kolu, s 3:0 u korist zagrebačkih Plavih.

Osijek će u posljednjem kolu u Velikoj Gorici igrati protiv domaće Gorice.

Autor:Dnevno.hr/I.K.