SRBI PIŠU: DINAMO SPASIO SRPSKI NAPADAČ! Preko noći postao je regionalna zvijezda

Autor: G.I.Š.

Sinoćnji derbi HNL-a između Rijeke i Dinama 3:3, bio je prava poslastica za ljubitelje nogometa, a gledatelji su mogli uživati u neizvjesnosti koju je pružila.

Podsjetimo, Rijeka je furiozno odradila prvi dio susreta i povela 3:0 golovima Drmića dva put i Velkovskog, te se na poluvrijeme otišlo s velikom prednošću za domaćina. No drugo poluvrijeme je donijelo drugu utakmicu u kojoj je Petković realizirao dva penala, a za izjednačenje i bod Dinamu zabio je srpski napadač Komnen Andrić.

Tako su mediji u susjedstvu apostrofirali bivšeg igrača OFK Beograda, kao najzaslužnijeg za bod Dinama na Rujevici.

Spasio Dinamo

Tako Blic donosi naslov u originalu: ‘SRBIN JUNAK HRVATSKOG DERBIJA Dinamo bio na ivici ambisa, pa ih u ludoj završnici spasio srpski napadač!’

Andrić je svoj nogometni put započeo u Radničkom iz Kragujevca, a nastavio u OFK Beogradu odakle odlazi u inozemstvo prvo i Belenenses, da bi potom došao u Inter iz Zaprešića, a 2019. u Dinamo koji ga šalje na posudbe opet u Inter pa u Ufu.

Komnen je ove sezone počeo dobivati prilike u Dinamu, te je do sada zabio dva pogotka u dva nastupa za Modre.

Autor:G.I.Š.