Spursi deklasirali Fulham i izborili polufinale FA kupa

Autor: dnevno.hr

U ponovljenoj utakmici momčad naših Ćorluke, Kranjčara i Modrića gubila je 1:0, ali je sjajnom igrom u drugom poluvremenu došla do velikog preokreta.

Nogometaši Tottenhama posljednja su momčad koja je izborila polufinale FA kupa. Trenutno četvrta ekpia Premiershipa, na svom je White Hart Laneu pobijedila Fulham rezultatom 3:1 i tako se plasirala u poluzavršnicu gdje ih čeka financijski posrnuli Portsmouth. U ponovljenoj utakmici (prva odigrana na Craven Cottageu završila 0:0), momčad naših Ćorluke, Kranjčara i Modrića gubila je 1:0, ali je sjajnom igrom u drugom poluvremenu došla do velikog preokreta.

Iz igre je nakon 45 minuta povučen indisponirani Niko Kranjčar, a na njegovo mjesto došao je kasniji strijelac i asistent kod drugog pogotka David Bentley. Prvi puta na listu strijelaca upisao se i islandski veteran Eidur Gudjohnsen, koji je na asistenciju Luke Modrića zabio za konačnih 3:1. Sjajnoj taktici Harrya Redknappa na ruku je išao i zamor gostujućeg Fulhama, čiji su igrači u posljednjih 13 dana odigrali čak pet utakmica.

Autor:dnevno.hr