Španjolci prvi favoriti Eura, Vatreni s koeficijentom 41 tek na 10. mjestu

Autor: Totalsport

William Hill je postavio tečaj 3.5 da će Španjolci postati prva nacija koja će osvojiti dva uzastopna naslova prvaka Europe. Reprezentacija Njemačke, koja je u finalu prošlog Eura u Austriji i Švicarskoj izgubila finale od Španjolske s 1-0, a već duže vrijeme igra u sjajnoj formi, postavljena je kao drugi favorit Eura s tečajem 4.33.

Britanska kladionica William Hill ponudila je tečajeve za Europsko prvenstvo nogometaša u Ukrajini i Poljskoj, te je za prve favorite očekivano postavila branitelje naslova, ujedno i aktualne svjetske prvake Španjolce.

Na trećem mjestu je svjetski doprvak Nizozemska s tečajem 7.00, a slijede Italija (11.00), te Engleska (12.00) i Francuska (12.00).

Hrvatska je postavljena tek na 10. mjesto. Ukoliko odabranici izbornika Slavena Bilića osvoje naslov europskog prvaka, u William Hillu možete lijepo zaradite ako se okladite na tu mogućnost, jer je tečaj za trijumf Hrvatske 41.00.

Ispred naše reprezentacije, osim već spomenutih favorita, postavljeni su Portugal (17.00), Rusija (21.00) i Ukrajina (34.00).

Iza Hrvatske su poredane Švedska, Grčka, Poljska i Danska, svaka reprezentacija s tečajem 51.00, te Irska i Češka s tečajem 67.00.

Autor:Totalsport