AP Photo/Manu Fernandez/Guliver Image

Španjolci otkrili zašto je Modrić poludio nakon izlaska i na koga je bio ljut

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Nogometaši Real Madrida odigrali su 1:1 protiv Real Betisa u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli.

Bio je Real veliki favorit, ali nisu opravdali tu titulu. Poveli su u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1:1 u 66. minuti.

Jedan trenutaka koji je posebno zapeo za oko navijačima Reala dogodio se tijekom izlaska Luke Modrića. Hrvatski kapetan je nakon zamjene udario boce s vodom.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Luka Modric (@lukamodric10)

Otkriveni detalji

Mnogi su pomislili da je razlog tomu što je ljut na odluku Carla Ancelottija da ga zamjeni u 71. minuti međutim španjolski mediji otkrili su pravi razlog i na koga je ljut.

“Modrićev potez nije usmjeren protiv Ancelottija i on je sve to trener rekao prije povratka u Madrid. Modrić je bio ljut na sebe zbog nekoliko odluka i loših dodavanja” tvrde Španjolci.

Bio mu je to 17. ovosezonski nastup, a talijanski stručnjak ove sezone više minuta je dao mladim zvijezdama poput Aureliena Tchouamenija, Eduarda Camavinge, Federica Valverdea, a tu su i Toni Kroos te Dani Ceballos.

Real neočekivano kiksao: Modrić poludio nakon što ga je Ancelotti zamijenio

Podsjetimo, Real je treći put ove sezone osvojio samo bod i s 39 bodova je na vrhu ljestvice. Bod manje, ali i utakmicu manje, ima Girona koja će u nedjelju gostovati na Olimpijskom stadionu kod trećeplasirane Barcelone (34 boda). Betis je s 26 bodova na sedmoj poziciji.

Autor:Dnevno.hr/ I.L