wikimedia commons

SLAVEN BILIĆ I WBA OPET U FORMI: Premier liga sve bliže i bliže, redaju se pobjede

Još uvijek dobro ide Slavenu Biliću, treneru i Filipu Krovinoviću, igraču West Bromwich Albiona. Dosegli su četvrtu pobjedu u zadnjih pet utakmica.

WBA je  na gostovanju sedmoplasirani Bristol City s 3-0. Tako i dalje ostaje na vrhu ljestvice s četiri boda prednosti ispred Leedsa  koji je svladao Reading. Dva gola zaa WBA je zabio Robson-Kanu, a jednog Callum Robinson. WBA je od 77 minute igrao s igračem manje, izbačen je bio Sawyers, a minutu kasnije iz igre je izašao veoma dobar Filip Krovinović.

WBA ima 62 boda, četiri manje ima Leeds United, a devet manje  Fulham.  Posdjećamo, prva dva kluba iz Championshipa idu dirketno u Prvu ligu.