SLAVEN BILIĆ 11 KOLA BEZ PORAZA, A NIJE PRVI: Preskočio ga je Leeds, ali mjesta za paniku nema

Već 11 utakmica Slaven Bilić na čelu svog West Bronwich Albiona ne zna za poraz, ali ni ta uspješna serija mu nije dovoljna da nakon 21. kola bude na čelu ljestvice. U zadnjoj utakmici u srijedu navečer WBA je u gostima kod Wigana igrao 1-1.

Momčad Slavena Bilića ima isti broj bodova kao i Leeds (46), ali lošiju gol-razliku. Treći je Fulham s 36 bodova, bod manje ima Bristol City, a 34 boda imaju Nottingham Forest i Preston North End.

Prva dva kluba idu direktno u Premier ligu, a klubovi od 3. do 6. mjesta idu u doigravanje. Prema tome, Bilić još uvijek izvrsno stoji.

Naime, nogometaši West Bromwich Albiona remizirali su u gostima kod Wigana (1-1) a Leeds United koji puše u vrat Bilićevim nogometašima pobijedio je na svom terenu Hull City s 2-0.

U dvoboju Wigana i WBA pogodaka u prvome dijelu nije bilo, a domaći Wigan poveo je autogolom Bilićevog Johnnstonea u 50. minuti. WBA je ipak izjednačio, u 60. minuti strijelac je bio Austin. U momčadi WBA igrao je hrvatski internacionalac svih 90 minuta.