Slaven Belupo potopio Rijeku: Senzacija na Rujevici, a Osijek i Varaždin nastavili niz bez pobjeda

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Na sjajan način zaključeno je 18. kolo SuperSport HNL-a. Na Rujevici smo gledali sjajnu utakmicu između domaće Rijeke i Slave Belupa. Sjajna utakmica ako niste navijač Rijeke.

Gosti iz Podravine slavili su s 4:2 i tako skočili na šesto mjesto na tablici, a Rijeka je ovim kiksom omogućila Dinamu da ih preskoči za jedan bod uz utakmicu manje modrog sastava.

Poveli su gosti krajem prvog djela.  Hoxha je ubacio prema Štrkalju koji prsima daje povratnu za Mioča, ovaj je odmah vratio Štrkalju koji je iskoristio pasivnost braniča i neometan s desetak metara matirao Nediljka Labrovića.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli NK Slaven Belupo (@nk.slavenbelupo)

Malenica spasio Osijek

U nastavku gosti iz Koprivnice nastavljaju dominirati.  Za 2:0 pogodio lijepo je zabio Mioč. Ostao je miran i bez problema matirao Labrovića. Rijeka je krenula na sve i ništa.

I dobila ništa. Moldavac Caimacov je projurio, pokupio loptu i lako probio obrambenu liniju Rijeke i zabio za 3:0, a Labrovića bacio u očaj jer ništa nije mogao ni kod jednog gola.

Dvije minute kasnije Ivanović je iskoristio grešku Vinka Međimoreca i smanjio je zaostatak Rijeke, ali u 85. minuti Hoxha je pobjegao cijeloj Rijeci i sjajnim lobom ušutkao Rujevicu s koje su krenuli zvižduci. Za 4:2 zabio je Obregon.

Nezapamćena tragedija u Španjolskoj: Navijač preminuo na tribinama

U ranijem susretu Varaždin i Osijek odigrali su 2:2. Povela je Rijeka već u trećoj minuti golom Miereza, a Postonjski je zabio za 1:1. U nastavku bolji Varaždin pa su domaćini poveli u 69. golom bivšeg igrača Osijeka, Pilja. Ipak, Lovrić je probio po lijevoj strani i ubacio ravno na glavu Bralića koji je donio 2:2. Zadnju šansu na utakmici imao je Boršić koji je sjajno pucao glavom, ali čudesno je obranio Malenica i sačuvao bod. Snimku susreta pogledajte OVDJE.

Autor:Dnevno.hr/ I.L