SENZACIJA U MADRIDU, REAL NA KOLJENIMA! Modrić ‘žrtva’ nesvakidašnjeg Zidaneovog poteza!

Za apsolutnu senzaciju u šestom kolu španjolskog prvenstva pobrinuo se novi prvoligaš Cadiz koji je u Madridu šokirao Real i slavio s minimalnih 1:0.

Gol vrijedan tri boda za goste je zabio Lozano u 16. minuti.

Pomalo nevjerojatan potez napravio je trener Kraljevskog kluba Zinedine Zidane koji je na poluvremenu u svlačionici ostavio čak četiri igrača – Modrića, Ramosa, Isca i Lucasa.

U ranijem terminu Atletico Madrid je s 2:0 slavio kod Celte Vigo. Za 1:0 pogodio je Luis Suarez u 6. minuti. Urugvajcu je to bio 150. gol u Primeri, a do tog jubileja brže od njega u manje utakmice došao je samo Cristiano Ronaldo. Konačnih 2:0 postavio je Carrasco u 95. minuti.

Cadiz se ovom pobjedom izjednačio na vrhu Primere s Realom te imaju po deset bodova, no Kraljevski klub ima utakmicu manje. Atletico je peti s osam bodova, a Celta 13. s pet.

Bayern je kao gost u četvrtom kolu Bundeslige kao gost slavio u Bielefeldu kod Arminije 4:1.

Za pobjedu Bavaraca najzaslužniji je dvojac Müller – Lewandowski koji su zabili po dva gola te tako osigurali nova tri boda Bavarcima. Za domaćine je zabio Doan.

Bayern je drugi s devet bodova, jednim manje od vodećeg RB Leipziga, a Arminia je 13. sa četiri boda.

U derbiju petog kola Premier lige Manchester City je s 1:0 pobijedio Arsenal. Jedini gol zabio je Sterling u 23. minuti.

Arsenal je peti s devet bodova, a Manchester City deseti sa sedam, ali i utakmicom manje.