
Brozović oduševio Saudijce, procurila snimka: ‘Zaradi pola milijuna tjedno, a jedan je od nas’
Nakon što je u rano poslijepodnevnom terminu Hajduk dosta teško pobijedio Jadran iz Ploča 2:0 za plasman u četvrtfinale Kupa hrvatske, nova dva kluba koja su se plasirala prema četvrtzavršnici su Rudeš i Osijek.
Rudeš je bio domaćin u Zagrebu Slavem Belupu i iako nemaju niti jednu pobjedu u prvenstvu, igrači Rudeša pobijedili su goste iz Koprivnice 3:1 i plasirali se u četvrtfinale.
Rudeš je poveo u 13. minuti kada je Ivan Pešić zabio za 1:0, no već šest minuta kasnije izjednačio je Juan Bautista Cascini. U drgom poluvremenu Rudeš ponovno dolazi u vodstvo u 56. minuti preko Luke Pavkovića, da bi konačnih 3:1 golčinom sa svoje polovice terena potvrdio Tomislav Srbljinov u 79. minuti. Najbitnije trenutke pogledajte OVDJE.
Teška pobjeda
U zadnjoj utakmici dana Karlovac je ugostio Osijek, a momčad iz grada s četiri rijeke uvijek je neugodan suparnik momčadi iz glavnog grada Slavonije.
— kasonline (@kasonlineeu) October 31, 2023
Osijek je poveo u 21. minuti, kada je Pamić skrivio penal nad Brlekom, a siguran realizator bio je Lovrić. Osijek je do kraja utakmice održao minimalno vodstvo i plasirao se u četvrtfinale. Sažetak pogledajte OVDJE.
U ostalim susretima osmine finala sureću se Cibalia – Rijeka, Oriolik – Dinamo, Vukovar 1991 – Lokomotiva, Varaždin – Istra 1961 i Gorica – Radnik Križevci.
Hrvatsku čeka baš žestoka kazna: Vatrenima prijeti jako veliki udarac, a zna se tko je zakuhao
Brozović oduševio Saudijce, procurila snimka: ‘Zaradi pola milijuna tjedno, a jedan je od nas’
Uhićeni Boys emotivno zavapio iz Grčke: ‘Pretjerali su, ne vjerujem da ću kući’
Zlobni navijači naslađuju se na račun Hrvata: ‘Naš specijalni igrač osramotio je Gvardiola’
Veliki šok za Vatrene: ‘Ovaj čovjek bi mogao presuditi Daliću’