Facebook: Gareth Bale(Official)

RONALDO ĆE SE RAZLJUTITI: Bale otkrio kako je u Realu od njegovog odlaska

Ne nedostaje baš svima...

Cristiano Ronaldo otišao je iz Real Madrida, a čini se da su neki posebno profitirali od toga. Radi se o Garethu Baleu, koji je oživio otkako je Portugalac u Juventusu. Naime, u pet utakmica od početka sezone, on je postigao i namjestio po tri gola. Donedavno je grijao klupu, a sada se promaknuo u jednu od glavnih zvijezdi kluba.

Bale je bio na klupi i tijekom finala Lige prvaka protiv Liverpoola, a ušao je tek u 61. minuti umjesto Isca, pri rezultatu 1:1. Tri minute nakon toga zabio je za vodstvo i to jedan od najljepših pogodaka tog elitnog natjecanja.

Škaricama je pogodio za 2:1, a onda i za konačnih 3:1 i treću Realovu uzastupnu titulu Lige prvaka. Ipak, čini se da ga činjenica da je prvi igrač koji je zabio dva gola u finalu Lp-a ušavši s klupe, nije previše utješila.

“Iskreno, bio sam ljut, baš jako ljut jer nisam igrao od početka, jer sam to zaslužio. Bio sam u sjajnoj formi (četiri gola u tri prethodne utakmice) i teško je bilo suzbiti tu ljutnju, ona me pripremila za golove.”, rekao je za Daily Mail

Javna je tajna da se Ronaldo i Bale, koji mu je prije pet godina uzeo titulu najskupljeg na svijetu, nisu podnosili. slavili su oni golove i grlili se, sve to stoji, ali jasno je da Baleu Portugalac baš i ne nedostaje. Lako je to iščitati iz njegovog odgovora na pitanje kako je u Realu otkako je Ronaldo otišao.

“Real bez Ronalda? Očito je mala razlika u odnosu na to kada je u ekipi tako veliki igrač. Ali, sada je opuštenije. Svi radimo za momčad, a ne za jednog igrača”, rekao je Bale kratko i jasno.