Roberto Carlos ponovno trese suparničke mreže

Autor: dnevno.hr

U pobjedi 4:3 nad Sao Paulom, omaleni Brazilac zabio je treći pogodak u sedmoj minuti drugog poluvremena.

Brazilski veteran i nekadašnji najbolji lijevi bek na svijetu, Brazilac Roberto Carlos, ponovno je zabio za svoj Corinthias u 17. kolu Pauliste. U pobjedi 4:3 nad Sao Paulom, omaleni Brazilac zabio je treći pogodak u sedmoj minuti drugog poluvremena.

Već nakon pola sata igre Corinthias je poveo s 2:0, da bi pred kraj prvog dijela utakmice Jean smanjio na 2:1. Carlos tada povećeva vodstvo, da se igrači Sao Paula s dva pogotka potpuno vratili u utakmicu. Autogolom Alexa Silve derbi je riješen u korist domaćina.

Ovom pobjedom Corinthias je došao na četvrto mjesto regionalne lige s 29 bodova, a ispred njih se, na trećem mjestu, nalazi se Sao Paulo s 30 bodova. Prvi na tablici je Santos s 41 bodom.

Autor:dnevno.hr