RIJEKA POBJEDOM SE OPROSTILA OD SEZONE: Osijek remizirao, Lovrić pocrvenio protiv bivše momčadi

Autor: Dnevno.hr/I.L

Fokus završnice sezone pao je na susret Dinama i Hajduka, ali svoje susrete odigrali su i Rijeka i Osijek.

Osijek je u gostima kod Gorice remizirao 1:1.  Povela je Gorica u 30. minuti pogodio je Jovičić. Osijeku je bod osigurao Karlo Bartolec u 68. minuti.

Crveni je protiv bivše momčadi dobio Kristijan Lovrić u 81. minuti. Osijek e sezonu završiti kao treća momčad prvenstva, a Gorica kao šesta s 4 boda manje od Lokomotive na petom mjestu.

Rijeka ispratila Dragovoljac

Hrvatski dragovoljac s porazom se oprostio od prve lige. Rijeka je na Rujevici slavila s 1:0 golom Obregona već u 2. minuti.

View this post on Instagram

A post shared by NK Osijek (@nkosijek)

Dragvoljac je tako ispao iz lige, a za devetom Istrom kasne 12 bodova tako da su šanse davno izgubili.  Za Rijeku sezona još nije gotova. Završili su četvrti u prventsvu, a za 5 dana ih čeka finale kupa protiv Hajduka na Poljudu.

Autor:Dnevno.hr/I.L