Instagram

REAL SLAVIO NOVIM GOLOM RAMOSA: Barca unatoč pobjedi daleko do titule

Autor: J.V.H.

Barcelona je nakon dva remija pobijedila Villarreal u gostima s visokih 4:1 ali unatoč osvojena tri boda naslov je daleko. Do kraju su još četiri kola a Real Madrid ima četiri boda prednosti pred Kataloncima.

Torres je na nesreću Viljareala već u trećoj minuti postigao autogol, su žuti u 14. minuti izjednačili preko Morena.

Barcelona je do poluvremena postigla još dva pogotka, a oba je namjestio Messi. Prvo je Suarez maestrealno pogodio za 1:2, a onda se u strijelce upisao i Griezmann.

U 69. minuti pogodio je Messi, ali je gol poništen nakon asistencije VAR-a zbog zaleđa. Konačan rezultat utakmice postavio je Fati četiri minute prije kraja na asistenciju Albe.

Rezultati by SofaScore

Nogometaši Reala novom su minimalnom pobjedom na gostovanju kod Atletic Bilbaa stigli vjerojatno do ključna tri boda u borbi za naslov. Za 1:0 ponovno je kao i u prošlom kolu pogodio kapetan Ramos, u 73. minuti nakon udarca s bijele točke.

Real stigao do možda i ključne pobjede! Ramos zabio za velikih plus sedam pred Barcom

Autor:J.V.H.