REAL SE KONAČNO PROBUDIO! ‘Kraljevi’ proigrali i izabili tri gola, ali bez Luke Modrića!

Real Madrid slavio je u prvoj utakmici osmine finala Kupa Kralja. Na svojem je terenu stigao do pobjede protiv Leganesa 3:0. Isprva su se dugo mučili, gotovo 45 minuta, a onda je kapetan Sergio Ramos zabio iz penala.

Prijetio je i Leganes, ali sjajni pričuvni vratar Keylor Navas skidao je sve. Potom je u 68. minuti Lucas Vasquez kaznio šlampavu obranu Leganesa i povećao vodstvo Reala.

Konačan rezultat postavio je Junior Vinicius u 77. minuti na dodavanje Odriozole. Treba spomenuti kako je hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić 90 minuta odgledao s klupe Reala.