REAL OPET DOŽIVIO DEBAKL, A POGLEDAJTE ŠTO MEDIJI PIŠU O MODRIĆU!

Kapetan hrvatske reprezentacije, Luka Modrić, odigrao je još jednu vrlo dobru utakmicu u dresu svog Real Madrida, samo je šteta što je ‘kraljevski’ klub na kraju kiksao i odigrao mršavih 1:1 protiv autsajdera Leganesa u 32. kolu Primere.

Real se mogao baš gadno osramotiti da nije bilo Modrića koji je briljantnom asistencijom osigurao izjednačujući pogodak protiv Leganesa.

U 51. minuti, pri vodstvu domaćina 1:0, Modrić je primio loptu okrenut leđima na 25 metara od gola i okružen dvojicom čuvara, a tada ih je okretom obojicu izbacio i potom proigrao Benzemu koji je lako iz drugog pokušaja prevario vratara.

Novinari i čitatelji Marce proglasili su Modrića drugim najboljim igračem Reala na toj utakmici, nakon Benezeme, a Lukino izdanje su opisali ovako…

“Nakon poluvremena probudio se Modrić, a samim time se probudio i Real. Njegova pirueta i asistencija za Benzemin gol djelo su velemajstora. Ali to je bio jedini bljesak blijedog Reala”, piše Marca.