Real neočekivano kiksao: Modrić poludio nakon što ga je Ancelotti zamijenio

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Nogometaši Real Madrida odigrali su 1:1 protiv Real Betisa u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli.

Neočekivani je to kiks vodeće momčadi Primere. Poveli su u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1:1 u 66. minuti.

Luka Modrić je do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom. Real Madrid je treći put ove sezone osvojio samo bod i s 39 bodova je na vrhu ljestvice.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Real Madrid C.F. (@realmadrid)

Modrić razočaran

Modrić nije bio zadovoljan izmjenom pri rezultatu 1:1. Bio je ljut pri izlasku s terena, nogom je udario bočice s vodom. Nakon utakmice su novinari pitali trenera Reala Carla Ancelottija što se dogodilo, a on je samo kratko odgovorio: “Ne znam što je bilo”.

Od ostalih rezultat Las Plamas je minimalnom pobjedom srušio Alaves. Villareal nije imao šanse pred svojim navijačima te su s 3:0 poražen od Real Sociedada.

Sutra je veliki susret Barcelone i Girone. Upravo Girona je glavni konkurent Realu te kasne jedan bod kojeg će sutra pokušati nadoknaditi.  Barcelona pobjedom dolazi na dva boda od Reala.

Bjelica srušio velikog favorita: Niko Kovač pred otkazom, a Bayern doživio debakl

Autor:Dnevno.hr/ I.L