Real do pobjede u zadnjim sekundama, Galatasaraj se spasio poraza u dvije minute

Autor: Dnevno GIŠ

Prvo kolo Lige prvaka nastavljeno je u srijedu, a u popodnevnom terminu od 18 sati i 45 minuta igrali su Real Madrid protiv Union Berlina i Galatasaraj protiv Kopenhagena.

Susret na Santiago Bernabeu bio je premijeran za momčad Uniona u kojoj je od prve minute startao Josip Juranović na desnom boku, dok je Luka Modrić startao u prvih 11 ‘Kraljevskog kluba’.

Real je bio dominantan suparnik tijekom cijele utakmice, ali Joselu, golman Uniona Ronnow i neprelazni Bonnuci nisu dali Realu da zabije gol. I sve je već mirisalo na remi, kada je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio Jude Bellingham za pobjedu Reala 1:0, nakon što je iskoristio jedan odbijanac pred golom Uniona.

Treba istaknuti kako je Juranović dobar dio utakmice pratio Juda Bellinghama i odradio je jako dobar posao protiv mladog Engleza. Luka Modrić zamijenjen je u 80. minuti utakmice.

Ludi preokret

Ludu utakmicu vidjeli su gledatelji na susretu Galatasaraja i Kopenhagena, koja je na kraju završila 2:2, a Danci su imali 2:0 do 86 minute golovima Leragera i Jelerta.

No sve se mijenja drugim žutim za igrača gostiju i strijelca Jelerta u 79. minuti, jer s 10 igrača u terenu danci su pali u dvije minute, kada je prvo zabio Boey u 86. minuti, a u 88. zabija Tate za izjednačenje.

Neki su požurili staviti Dalića na sami hrvatski tron, velik je, ali ima i većih Hrvata od njega

Autor:Dnevno GIŠ