REAKCIJE NAKON KUPA: Hajdukovci traže osvajanje, Zagrepčani bijesni na suce

Autor: F.F

Hajduk Split je u osmini finala kupa svladao NK Zagreb 3:0. Iako se u prvom poluvremenu Hajduk malo mučio, nakon vodećeg pogotka i crvenog kartona, Zagrebu nije bilo spasa.

Index.hr prenosi izjave nakon utakmice, a među prvima koji se oglasio bio je pomoćni trener Zagreba Medunović:

“Kad me već pitate kako sam vidio utakmicu, reći ću da ovaj tretman Zagreb nije zaslužio. Prestrogo nam je isključen igrač, a nije bilo ni baš 10 faulova za Hajduk. Istina je da su bolji, ali vi recite je li ovaj tretman kod sudaca u redu.”

Tramezzani pohvalio svoje igrače

Istaknuo je kako je ovo bila teška utakmica te je pohvalio Zagreb na dobrom prvom poluvremenu. Dotaknuo se i Livaje koji je ušao s klupe i postigao pogodak:

“”Livaja je nama bitan. Jako bitan. On može promijeniti mentalitet momčadi i ostalih igrača. Svakog dana na treningu vidim da je 100% unutra po tome koliko se zalaže i kako komunicira sa suigračima. Zadovoljan sam pojačanjima.”

Kratko je prokomentirao i nastavak natjecanja te najavio borbu za Kup:

“Neće biti lako, sad nas čeka Gorica, ali idemo dati sve od sebe da osvojimo Kup.”

Četvrtfinale Kupa na rasporedu je 10. ožujka, kada će Hajduk gostovati kod Gorice.