RASPUCAO SE OTPISANI VATRENI: Dva gola i asistencija za samopouzdanje

Autor: Dnevno.hr GIŠ

Uskoro kreće i Serie A u kojoj naslov prvaka brani Milano, a datum početka nove prvoligaške kampanje u Italiji je 13. kolovoza i do tada talijanski prvoligaši odrađuju finalnu glazuru u prijateljskim utakmicama.

Prvak Milano je tako gostovao kod drugoligaša Vicenze na stadionu “Romeo Menti” te upisao uvjerljivu pobjedu od 6:1, uz odličnu utakmicu našeg Ante Rebića.

Ante je u ovoj utakmici zaigrao od prve minute i ako ovako nastavi bit će ponovno među zapaženijim igračima Milana u nadolazećoj sezoni.

Doppietta i asist

Rebić je protiv Vicenze prvo asistirao Leaou za poravnanje rezultata na 1:1 u jedanaestoj minuti, da bi prvi gol zabio u 30. minuti utakmice, a drugi u 69. minuti.

Za Milano strijelci su još bili i Junior Messias, Nicola Dalmonte koji je zabio autogol i Fikayo Tomori, dok je pogodak za Vicenzu postigao Alex Rolfini u prvoj minuti utakmice.

Ante je izgleda uspio iza sebe ostaviti osobno lošu prošlu sezonu u Milanu, koja mu je bila isprekidana ozljedama i zarazom koronavirusom, a ovako razigrani i raspucani Rebić je veliko pojačanje u obrani naslova za crveno-crne.

Autor:Dnevno.hr GIŠ