RAKITIĆ U DEBIJU OSTAO BEZ TROFEJA: Nakon utakmice posebno je istaknuo jedno ime!

Ivan Rakitić dobro je krenuo u povratničkom debiju za Sevillu gdje je u 13. minuti izborio penal za svoju novu/staru momčad u utakmici Uefinog Superkupa protiv Bayerna.

Penal je realizirao Ocampos, no momčad iz Andaluzije na kraju se nije radovala jer su Bavarci nakon produžetaka okrenuli njihovo vodstvo te slavljem 2:1 uzeli Superkup. Junak njemačkog giganta bio je Javi Martinez u 104. minuti.

Hrvatski veznjak za Sevillu je na terenu bio do 56. minute.

‘Razočarani smo, ali to je nogomet’, započeo je Rakitić nakon utakmice pa nastavio:

‘Vidjeli smo koliko je Neuer važan za njih. Imali smo dvije sjajne šanse, ali on ih je obranio. Tada smo im poklonili blesavi korner i oni su zabili.’

‘Ipak, možemo biti ponosni kako smo odigrali protiv najbolje momčadi u Europi te možemo reći da smo spremni za prvenstvo’, zaključio je Raketa.