PRINCE JE ‘UKRAO’ ŠOU U ŠIBENIKU: Iznenadio proslavom gola kakva se ne viđa u HNL-u!

Navijači su se opet vratili na tribine u 1. HNL, a jučer su na Šubićevcu imali priliku uživati u pravoj poslastici s pet golova.

Šibenik je prvoj utakmici petog kola s 3:2 slavio protiv Lokomotive te tako stigao do prve pobjede u HNL-u, a i bodovno se izjednačio s Lokosima.

Domaćin je poveo već u 11. minuti preko Prince Ampema, da bi Kallaku u 33. vratio stvari na početak. Ipak, samo šest minuta kasnije Šibenik opet vodi preko Jurića. U 69. za novo izjednačenja zabija Sammir.

Pobjednik je odlučen u 84. minuti kada na scenu opet stupa Prince Ampen te svojim drugim golom donosi slavlje Šibeniku.

Junak Šibenika na prilično neobičan način proslavio je gol, otišao je do sakupljača lopti, koji mu je čuvao mobitel, da bi nakon toga na terenu ‘opalio’ selfie’.