Pixsell

PONOVNO SE SLAVI KRALJ MADRIDA! ‘Dignite mu spomenik!’, ‘On je poput vina!’, Modrić briljirao u pobjedi Reala!

Autor: F.F

Real Madrid je u 14. kolu španjolske La Lige slavio protiv Getafea 4:1 u gostima, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije počeo je susret od prve minute.

Luka Modrić ponovno je oduševio cijelu Španjolsku, a pogotovo potezom u 56. minuti kada je asistirao Viniciusu Junioru za 3:1. Real je poveo u 19. minuti preko Asensija, a šest minuta kasnije zabio je Nacho.

Modrić je sudjelovao i u akciji kod drugog pogotka, ali nije izravno asistirao. Suarez je smanjio na 2:1 prije Viniciuseva pogotka, a konačan rezultat postavio je Mendy u 76. minuti.

Oduševio navijače

Nesebičnu asistenciju Luke Modrića pogledajte OVDJE, a akciju kod prvog pogotka OVDJE.

Prije nekoliko dana pojavila se informacija da će Real produžiti ugovor Luki Modriću, a svojim igrama iz utakmice u utakmicu, on pokazuje da je to najbolja odluka za Kraljevski klub.

Predstava našeg kapetana oduševila je navijače koji na društvenim mrežama bili oduševljeni njegovi igrama. “Dignite mu spomenik!”, “Stari kao vino”, “Koliko je Modrić dobar” i “Nemoj se nikada umiroviti”, samo su neki od komentara oduševljenih navijača.