POGLEDAJTE OLMOV PRVIJENAC: Tek je došao, a već zabija!

Autor: J.V.H.

Dani Olmo postigao je prvi gol u dresu RB Leipziga! U trećem kolu njemačkog kupa Leipzig gostuje kod Eintrachta u Frankfurtu. Donedavno igrač Dinama, a danas investicija Red Bull konglomerata igra od početka drugog poluvremena i u 69. minuti krasno je plasirao loptu s vrha šesnaesterca u golmanov donji lijevi kut za smanjenje rezultata 2:1.

Olmo je i pokrenuo akciju za pogodak – uočio je Angelina na lijevom krilu kojem je uputio preciznu dugu visoku loptu, ovaj ju je vratio po sredini, a Španjolac iz prve postiže svoj prvijenac u dresu novog kluba. Čini se da je ovo početak jedne sretne suradnje.