Pogledajte novu sjajnu sjajnu predstavu mladog Hrvata: Europa se divi njegovom talentu

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Novu fantastičnu utakmicu u Ligi prvaka mladih pružio je mladi reprezentativac Hrvatske i kapetan mlade momčadi Bayernna Lovro Zvonarek. Bayern München upisao je 3:2 pobjedu nad Feyenoordom i izborio četvrtinu finala Lige prvaka.

Prvo je Benedikt Wimmer (20.) zabio za vodstvo Bavaraca, da bi Zvonarek namjestio dva pogotka kraja poluvremena.  Poslao je dubinsku prizemnu loptu kroz dva Feyenoordova braniča, a Javier Fernandez pravovremeno je utrčao i zabio. Gol pogledajte OVDJE.

U 45. minuti gotovo preslika prve asistencije. Još jednom je zbog  hrvatskog veznjaka ispala čitava obrana nizozemskog sastava ili, preciznije, propala im je offside zamka, pa je Emirhan Demircan imao lagan zadatak pred suparničkim vratima.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli FC Bayern Campus (@fcbayerncampus)

Veliki talent

“Zvonarek je poslao loptu iz snova”, prokomentirao je njemački portal Kicker  u tekstualnom prijenosu, a potez pogledajte OVDJE. Za Hrvatom su Nijemci ludi jer smatraju da je veliki talent koji treba igrati za prvu momčad.

U drugom poluvremenu Feyenoord se probudio i u tri minute dvaput zatresao mrežu. Prvo preko Fabiana Rusta (52.), a onda i Djomara Giersthovea (55.). Ipak, sastav Renea Marića uspio je zadržati 3:2 vodstvo.

Nizozemsku momčad vodi Robin van Perise, a njegova momčad osvojila je prošlogodišnje izdanje turnira Mladen Ramljak. U četvrtini finala Bayern će zaigrati protiv Olympiacosa.

Autor:Dnevno.hr/ I.L