Pogledajte kako je Vatreni u zadnjim sekundama zabio za nastavak neporaženog niza

Autor: GIŠ

Josip Stanišić stvarno je pogodio kada je pristao na posudbu iz Bayerna u Bayer na početku sezone, jer je sudjelovao u prvom povijesnom naslovu Apotekara, a u nedjelju postao je i heroj kluba.

Naime, u današnjem susretu sastali su se Borussija Dortmund, koja je u sjajnoj utakmici protiv Atletica izborila polufinale Lige prvaka i novi prvak njemačke Bayer iz Leverkusena.

Utakmica je bila tvrda i bez pogodaka sve do 81. minute kada je domaćina Borussiju u prednost doveo Niclas Fullkrug i rezultat je stajao do sedme minute sudačke nadoknade, kada su već svi na stadionu mislili kako je Bayer doživio prvi ovosezonski poraz.

Sjajan niz

U zadnji m trenutcima utakmice Bayer je imao korner s lijeve strane koji je izveo Wirtz ubačajem na prvu vratnicu, a tamo se Josip vinuo u zrak i zabio za 1:1 i veliko slavlje suigrača. Gol pogledajte OVDJE.

Stanišić će sigurno nakon ovog gola postati pravi idol navijača Bayera, održao im je ovim golom neporaženi niz od 45 utakmica, od kojih je 30 u Bundesligi i 15 u Europi.

Josip Stanišić će na kraju sezone napustiti redove Bayera iz Leverkusena i vratit će se u Bayern, koji je jasno dao do znanja treneru Alonsu i Apotekarima kako nemaju namjeru prodavati Vatrenog.