Pogledajte kako je Srbin zabio, a Hrvat se raspametio od veselja

Autor: Dnevno GIŠ

Hit scena na društvenim medijima, postala je reakcija našeg Dominika Livakovića na gol koji je zabio njegov suigrač u Fenerbahčeu, Srbin Dušan Tadić, u teško izvojevanoj pobjedi u 13. kolu turskog prvenstva.

Fenerbahče se mučio na domaćem terenu u prošlom kolu turskog prvenstva, kada im je u goste stigao Karagumruk, koji je na opće iznenađenje vodio na kraju prvog poluvremena s 1:0.

Ipak u drugom poluvremenu za Fener je bljesnuo opet srpski napadač Duašn Tadić, koji je s dva gola u razmaku od deset minuta donio preokret za njegov klub i prvo mjesto na tablici, a usput oduševio našeg Livakovića.

Burno proslavio

Dušan Tadić je svoj prvi gol dao u 48. minuti iz kaznenog udarca, a Dominik Livaković je pozorno sa svojeg gola pratio kako će penal izvesti srpski napadač.

Kada je Tadić zabio za izjednačenje, Dominik Livaković je eksplodirao od sreće i svoje emocije je podijelio s navijačima na tribinama.

Ključni projekt Vatrenih čini se da je zapeo: Neki se pitaju kako niti pusti milijuni ne pomažu

Za konačnih 2:1 Tadić je zabio u 58. minuti susreta i ovom pobjedom Fenerbahče je zasjeo na čelnu poziciju u turskom prvenstvu, s istim brojem bodova kao Galatasaraj, ali uz bolju gol razliku, dok treći Bešiktaš već zaostaje devet bodova za vodećim dvojicem.

Autor:Dnevno GIŠ