Paragvaj remizirao s Južnoafričkom Republikom

Autor: hina

Poveo je Paragvaj golom Marcela Estigarribije pretkraj prvog poluvremena, a za domaćine SP-a izjednačio je Siphiwe Tshabalala u 72. minuti.

Nogometne reprezentacije Paragvaja i Južnoafričke Republike, koje će nastupiti na skorašnjem Svjetskom prvenstvu u JAR (11. lipnja – 11. srpnja) odigrale su u prijateljskoj utakmici u Asuncionu 1-1 (1-0).

Poveo je Paragvaj golom Marcela Estigarribije (37), a za domaćine SP-a izjednačio je Siphiwe Tshabalala (72).

Još jedan sudionik SP-a, reprezentacija Čilea odigrala je prijateljski susret u srijedu, na domaćem terenu u Temucu je protiv Venezuele odigrala 0-0.