Novi gol Ante Budimira: Vatreni ponovno zabio i donio bod svojoj ekipi

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Po prvi puta otkada je zabio Armeniji Ante Budimir zabio je i u svom klubu.  Gol je postigao u 1:1 remiju Osasune kod Cadiza u 16. kolu La Lige.

Hrvatski reprezentativac u 70. je minuti mirno realizirao jedanaesterac za konačni rezultat. Sačekao je protivničkog vratara da odabere stranu i onda lagano poslao loptu u mrežu.

Bio mu je ovo osmi gol ove sezone te je udarna igla svoje Osasune. Na listi strijelaca dijeli četvrto mjesto s još tri igrača, a ispred njega su samo Jude Bellingham, Antoine Griezmann i Borja Mayoral.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli CA Osasuna (@caosasuna)

Dobra forma

Osasuna se nalazi 14. mjestu sa 16 bodova iz 16 kola. Od zone ispadanja su udaljeni sedam bodova, a od Europe 13, a baš su prošle sezone završili na šestom mjestu.

Ante Budimir je u Pamplonu stigao 2021. te je skupio do sada 116 nastupa i postigao 37 golova. Njegov zadnji pogodak možete pogledati OVDJE.

Podsjetimo, danas je tijekom utakmice Granade i Athletic Bilbaa preminuo navijač te je utakmica prekinuta u 18. minuti. Luka Modrić i njegov Real su kiksali te su odigrali 1:1 protiv Real Betisa u subotu.

Navijači vrijeđali igrače Rijeke, Sopić poručio: ‘Tko nije naučio gubiti, neka doma štrika’

Autor:Dnevno.hr/ I.L