NOGA POSVEĆENA BRUNI PETKOVIĆU: ‘Uspavani’ dinamovac dobio i posebnu poruku

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Dinamo rano u novoj sezoni niže dobre rezultate, ali u njima za sada uglavnom slabo ili nikako radi Bruno Petković, od kojeg se očekuje više. Takva Petkovićeva izdanja izazivaju i reakcije navijača, a kako se pokazalo, jedna od njih stigla je bacanjem proteze sa sjeverne tribine Maksimira tijekom derbija Dinama i Hajduka u subotu navečer u Zagrebu.

Slika koja je privukla pažnju dobila je nastavak s pojašnjenjem kako i zašto se noga našla u blizini travnjaka.

Kako su približila 24sata, o tome se izjasnio vlasnik proteze koji ju je bacio, ističući da se sve dogodilo zbog Petkovića kojem nikako da krene.

Proteza kao – poticaj

Kako donose 24sata, čovjek koji je bacio protezu time je poslao poruku Petkoviću da ga se malo ‘razdrma’ i potakne, da počne igrati bolje. Za sada, u ranoj fazi sezone toga nema. Igrač od kojeg Dinamo očekuje puno i dalje šuti na terenu.

Oršić primijetio protezu

Nakon što je bačena s tribine, protezu je uz teren primijetio Mislav Oršić, a naknadno je vraćena vlasniku. Poruka Petkoviću je ostala, a prilika da se tu nešto promijeni dolazi u nastavku sezone.

Za početak, navijači Dinama nadat će se boljim vijestima od donedavnog hrvatskog reprezentativca u utakmicama protiv Bodo/Glimta u završnici kvalifikacija za Ligu prvaka – ako će Petković u njima imati puno prilike za igru.

Čačića čeka dvojba

Petković je protiv Hajduka igrao do završnice utakmice, s izlaskom u 80. minuti, a u pobjedi s 4:1 na Maksimiru može se pohvaliti asistencijom za Dinamovo izjednačenje na 1:1, koje je nakon sat vremena igre donio Martin Baturina.

U četiri dosadašnja ovosezonska nastupa u prvenstvu, Petković je još uvijek bez zabijenog gola, a realizacijom se može pohvaliti u kvalifikacijama za Ligu prvaka, u kojima je bio strijelac iz igre na Maksimiru protiv makedonskog Škupija i iz penala u pobjedi protiv Ludogoreca, također u Zagrebu.

Hoće li Petković protiv Norvežana imati izdanje kakvo ne izaziva da se prema njemu bacaju predmeti s tribina, mogli bismo vidjeti već sutra u gostima, u prvoj utakmici završnog pretkola koja počinje u 21 sati. Prije početka dvoboja, Ante Čačić bit će u dvojbi treba li krenuti s njime od početka ili će od prve minute u akciji biti Josip Drmić, koji je u derbiju protiv Hajduka krenuo na klupi, a za sada je efikasniji, s četiri gola u svojih sveukupno osam nastupa za zagrebačke Plave.

Autor:Dnevno.hr/I.K.