NERASKIDIVA VEZA HRVATA I ŠPANJOLCA: Modrić objasnio potez vrijedan ‘La Decime’

Autor: J.V.H.

Povijesnu desetu Ligu prvaka, takozvanu “La Decimu”, Real Madrid za koji još uvijek nastupa naš Luka Modrić osvojio je 2014. godine protiv gradskog rivala Atletica zahvaljujući precizno izvedenom korneru upravo Luke Modrića i pogotku Sergia Ramosa na samom početku sudačke nadoknade vremena.

Atletico Madrid je trebao izdržati još samo dvije minute kako bi došao do povijesnog prvog naslova nakon što je poveo preko Godina u 36. minuti, no Madriđani su imali druge planove.

U produžecima je Simeoneova momčad u potpunosti psihički pala što su “los blancosi” iskoristili i zabili još tri gola za veliku 4:1 pobjedu čime su stigli do “La Decime”, odnosno, jubilarnog desetog naslova prvaka Europe.

Povodom tog događaja u Madridu su pozvali glave protagoniste tog povijesnog događaja, Sergia Ramosa i Luku Modrića da progovore o tome kako su se osjećali prije izjednačujućeg pogotka.

Za Ramosa je izjednačujući pogodak suština Real Madrida – borbenost do kraja, a Modrić se pri izvođenju kornera osjećao mirno jer kako je kaže, znao je da idu po pogodak. Tko zna, možda je baš tog duha borbenosti i pouzdanja Luka donio i u reprezentaciju.

PARTY U DOBA KORONE: Supruga nogometaša Seville objavila fotografiju sa zabranjenog tuluma

Autor:J.V.H.