
KSENOFOBNA PORUKA ŠVEDA IBRAHIMOVIĆU: Ovime su navijači uvrijedili skoro cijelu ex-YU
Tužitelj u sjevernotalijanskom gradu Piacenzi pokrenuo je istragu protiv 21 nogometnog menadžera, te nekolicine klubova Serije A i B zbog navodnog izbjegavanja plaćanja poreza na transfere igrača.
I dalje nema mira za pravosuđe koje se bavi talijanskim nogometom. Nakon skandala s klađenjem i namještanjem utakmica, “calcio” potresa nova afera u kojoj se sumnja na izbjegavanje plaćanja porezne obveze državi kod transfera nogometaša.
Tužiteljstvo u Piacenzi pokrenulo je istragu protiv odgovornih osoba, a radi se o menadžerima i klubovima prve i druge lige, prenijeli su talijanski mediji u petak.
Prema izvješćima talijanske porezne uprave radi se o milijunima eura utajenim od strane menadžera i klubova, a među agentima igrača koji će biti ispitani tijekom istrage spominje se i ime Alessandra Moggija, sina bivšeg generalnog direktora Juventusa Luciana koji je napustio dužnost tijekom velika korupcijske afere “calciopoli” zbog koje je i Juventus bio izbačen u drugu ligu.
Je li sin zanat naučio od oca ostaje na procjenu sudskim instancama.
KSENOFOBNA PORUKA ŠVEDA IBRAHIMOVIĆU: Ovime su navijači uvrijedili skoro cijelu ex-YU
‘HDZ NAS JE ŽESTOKO PREVARIO’: Račan je legendu pozvao u svoju stranku, ali okrenuo se desnici i ‘požalio’
TEŠKA OZLJEDA MODRIĆEVOG SUIGRAČA: ‘Da sam bio na terenu još 20 minuta, nikad više ne bih igrao’
HAJDUK NAPAO DINAMO DA LAŽE: ‘Sve smo im rekli u lice, ispunili smo svoje obećanje’