Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

NAJBOLJI IGRAČ MLADIH VATRENIH U SUZAMA! Zabio je pogodak i krenuo slaviti, a onda…

Autor: Dnevno.hr

Tri puta su Englezi vodili, tri puta je mlada hrvatska nogometna reprezentacija hvatala i uspješno dostigla zaostatak. Dvaput Brekalo i jednom Vlašić su tresli mrežu suparnika u nominalno najboljoj predstavi izabranika Nenada Gračana na Europskom prvenstvu koje je za njegove pulene završilo posljednjim mjestom u skupini.

Jako nezgodna scena dogodila se upravo kod Vlašićevog pogotka u 62. minuti. Novopečeni (stalni) igrač moskovskog CSKA se nakon postignutog pogotka za 2:2 potencijalno teže ozlijedio. Kad je krenuo slaviti gol kojeg je zabio, pao je na koljena i uhvatio se za lijevu nogu. Po reakcijama, činilo se da je riječ o problemima s gležnjem ili tetivom.

Nekoliko minuta pokušavali su osposobiti Vlašića za nastavak utakmice, ali je njegov posljednji nastup za U-21 vrstu završio prisilnom izmjenom pa je umjesto njega ušao Luka Ivanušec.