MURIĆEV ŠOU ZA GOLIJADU RIJEKE I IZBIJANJE NA TRON! Osijek bez pobjede na teškom gostovanju

Autor: P.V.

Osijek i Gorica podijelili su bodove u Velikoj Gorici, bilo je 1:1, a Rijeka je očekivano bila uvjerljiva protiv Hrvatskog dragovoljca.

U izuzetno borbenoj, na trenutke i gruboj utakmici, Gorica i Osijek odigrali su bez pobjednika 1:1, a gosti su izdržali bez primljenog gola u zadnjih pola sata bez isključenog Laszla Kleinheislera.

Jurica Pršir šokirao je Osijek na samom startu, dogodilo se to već u šestoj minuti, a konačan rezultat ostvaren je zahvaljujući sjajnom potezu Hiroša koji se majstorski snašao u kaznenom prostoru, te je petom prevario Kotarskog.

Murić raspoložen

Rijeka je 4:1 pobijedila Hrvatski dragovoljac i tako preuzela tron. Apsolutni junak susreta bio je Robert Murić koji je tri puta zabijao za domaću momčad. Dogodilo se to u 44, 47. i 80. minuti.

Obregon se također upisao, on je zapravo otvorio golijadu, a jedini gol za goste postigao je Petković u 67. minuti.

Ovom pobjedom Rijeka je, bar privremeno, zasjala na – tronu.

U nedjelju se u 17:30 na Maksimiru igra veliki hrvatski derbi između Dinama i Hajduka.