MODRIĆU 70 MINUTA U REMIJU REALA! Tudor i Pirlo krenuli uvjerljivom pobjedom

Andrea Pirlo i Igor Tudor na klupi Juventusa krenuli su uvjerljivom 3:0 pobjedom protiv Sampdorije u prvom kolu Serie A, iako su protivnika tek slomili u posljednjih desetak minuta.

Kuluševski je zabio u 12. minuti za 1:0, a pobjedu su potvrdili Bonucci u 78. i Ronaldo u 88. minuti.

Real Madrid krenuo je remijem 0:0 kod imenjaka iz Sociedada u novu sezonu španjolskog prvenstva, a Luka Modrić za Kraljevski klub bio je na terenu do 70. minute.

U ranijim utakmicama Cadiz je kao gost slavio kod Huesce 2:0. Istim rezultatom je Betis kod kuće bio bolji od Valladolida. Uspješan domaćin bila je Granada koja je s 2:1 pobijedila Alaves.

Duje Ćaleta-Car odigrao je 90 minuta za domaćine, a Domagoj Bradarić 58 minuta za goste u remiju Marseillea i Lillea 1:1 u četvrtom kolu francuskog prvenstva. Araujo je u 47. doveo goste u vodstvo, da bi Germain u 85. spasio domaćine poraza. Lille je peti s osam bodova, dok je Marseille sedmi sa sedam bodova.

Ivan Leko i njegov Antwerp su u šestom kolu belgijskog prvenstva kod kuće odigrali 2:2 protiv Eupena, koji je do 62. minute vodio 2:0 golovima Prevljaka i Musone. No, Pius s dva gola spašava Antwerp trećeg poraza u sezoni. Lekina momčad je deveta s osam bodova, deset manje od vodećeg Charleroija.

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa drugog kola Premier lige Leicester City je pobijedio Burnley sa 4:2 preuzevši vrh ljestvice.

Gosti su poveli u 10. minuti golom Chrisa Wooda, no Lisice su uspjele okrenuti rezultat s tri gola u nizu, a strijelci su bili Harvey Barnes (20), Erik Pieters (50-ag) i James Justin (61). Tračak nade za Burnley donio je Jimmy Dunne smanjivši na 3:2 u 73. minuti, no šest minuta kasnije Dennis Praet je vratio na +2.