MODRIĆEV BIVŠI SUIGRAČ SPASIO SRBE: Brazil na jedvite jade protiv autsajdera

Autor: Dnevno GIŠ

Druga utakmica skupine G između Švicarske i Brazila nije donijela nimalo sličnu zabavu kao ona između Srbije i Kameruna, a na kraju slavio je teškom mukom Brazil s 1:0.

Na ovoj utakmici se jako dobro vidjelo da Brazil ima velikih problema na postavljenu obranu pa je čitavo prvo poluvrijeme proteklo u jalovoj nadmoći Brazila, ali bez nekih izrazitih prilika.

Drugo poluvrijeme je bilo kopija prvog, Švicarci čvrsti u obrani, Brazil bez ideje, a mrežu je zatresao bio Vinicius, no gol je bio poništen zbog prekršaja.

Na jedvite jade

Ipak pred kraj utakmice za Brazil se ukazao Casemiro u 83. minuti i zabija jedini gol na utakmici za konačni rezultat 1:0.

Ovom pobjedom Brazil se plasirao u daljnji tijek natjecanja, Švicarska je druga s tri boda, dok treće i četvrto mjesto dijele Srbija i Kamerun s po jednim bodom, s tim da Kamerun ima bolju gol razliku.

Zadnje utakmice dat će nam drugog putnika dalje, a Srbija mora dobiti Švicarsku, dok Kamerun isto mora po pobjedu protiv Brazila, dok je Švicarcima dovoljan i bod protiv Srbije.

Autor:Dnevno GIŠ