Modrić legao na teren i zabrinuo, a kasnije se javio porukom koja skuplja ‘likeove’

Autor: Ivor Krapac

Vraćajući se na posao u klubu nakon što je s Hrvatskom slavio osiguranje odlaska na Europsko prvenstvo, Luka Modrić imao je veliku minutažu u pobjedi Real Madrida u Cadizu s 3:0 u 14. kolu španjolskog prvenstva, no možda bi na terenu bio još i duže da 20-ak minuta nije morao biti zamijenjen zbog tjelesnih problema.

Sve se dogodilo nedugo nakon što je Modrić bio asistent Rodrygu za 2:0 u korist Reala u 64. minuti. Nakon završetka te akcije golom brazilskog igrača, slijedila je reakcija hrvatskog reprezentativnog kapetana koja je zabrinula. Modrić je legao na teren, a kako se pokazalo, ubrzo nakon toga završio je nastup na ovom Realovom gostovanju.

Scenu nakon gola pogledajte – ovdje.

Imao poruku za navijače

Nakon ovih neočekivanih problema, Modrić se poslije završetka utakmice javio porukom kojom je na Instagramu u nešto više od 10 sati prikupio skoro 340 tisuća ‘likeova’.

“Dobra pobjeda! Idemo!” napisao je kapetan Vatrenih uz fotografije iz akcije u dresu Reala.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Luka Modric (@lukamodric10)

Što se tiče izgleda za novi Modrićev nastup već ovog tjedna, čini se da su za to otvorena vrata.

Tako govori reakcija trenera Carla Ancelottija poslije Realove pobjede, s iskazom da se nije dogodilo ništa ozbiljnije.

“Preopteretio se, ništa više. Bio je vrlo dobar, igrao je na drugoj poziciji, a bio je odličan u obrani”, rekao je Talijan o Modriću.

Kamere uhvatile Modrićev razgovor sa sucem: ‘Kako me možeš tako tretirati?’

Real novu utakmicu ima u srijedu kod kuće protiv Napolija u Ligi prvaka, s već osiguranim ulaskom u osminu finala, a potom, na red će doći i domaća utakmica u 15. kolu prvenstva.

Madriđani će u subotu ugostiti Granadu u svojoj utrci u vrhu prvenstvenog poretka. Sada su na prvom mjestu s bodom više od drugoplasirane Girone, od koje imaju utakmicu više.