MILANO RASPUCAN PRIJE DINAMA: Chelsea remizirao s Manchester Unitedom

Autor: Dnevno GIŠ

Danas su svoje ligaške utakmice odigrala oba protivnika Dinama u zadnja dva kola skupine Lige prvaka, a puno zadovoljniji mogu biti navijači Milana, koji su svjedočili pobjedi njihovih pulena nad slabašnom Monzom 4:1.

Milan nije imao problema na San Siru protiv Monze, a junak susreta bio je dvostruki strijelac Brahim Diaz, koji je zabio u 16. i 41. minuti.

Na 3:0 povećao je Origi u 65. minuti, da bi Monza smanjila na 3:1, ali je Leao, koji je u 60-oj minuti zamijenio Rebića zabio za konačnih 4:1.

Milan je trenutno izjednačen s Napolijem na vrhu Serie A, s time da Napolitanci imaju susret manje.

Remi i ozljeda Varanea

Na Otoku derbi kola odigrali su Chelsea i Manchester United, koji su odigrali neriješeno 1:1, ali utakmicu je obilježila ozljeda Francuza Varanea.

Utakmica je bila borbena sa šansama na obje strane, ali su mreže mirovale do pred sam kraj utakmice na Sanford Bridgeu.

Chelsea pogotkom Jorginha iz kaznenog udarca u 87. minuti došao u vodstvo, ali na žalost domaćih navijača, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade izjednačio je Casemiro.

Što se Engleske tiče još valja spomenuti poraz Liverpoola od fenjeraša Notthigham Forsta 1:0.

Autor:Dnevno GIŠ