MIHAJLOVIĆ ‘POLUDIO’: S terena otišao uz psovke, a sve zbog jedne stvari!

Siniša Mihajlović ne uživa na klupi Bologne u novoj sezoni u talijanskom prvenstvu. Legendarni Srbin je sa svojom momčadi u petom kolu Serie A kod kuće došao do 2:2 protiv Genoe, a moglo je biti i bolje za Mihajlovića i Bolognu s obzirom na to da su golom Marka Arnautovića iz penala u 85. minuti vodili s 2:1.

Genoa se vratila zaslugom Domenica Criscita iz još jednog penala, u 89. minuti, a takav rasplet natjerao je Mihajlovića na bijes. Srpski nogometni velikan imao je što za reći glavnom sucu Francescu Fourneauu i ostatku njegove ekipe, zaradio je isključenje zbog svojih prosvjeda, a po izlasku na teren oprostio se psovkama na sučev račun.

Bio je to kraj utakmice pun tenzija, a Genoa se na koncu veselila bodu. U tome je sudjelovao i Milan Badelj, koji se po završetku ovoljetnog Eura oprostio od dresa hrvatske reprezentacije. Badelj je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Tražili popravak nakon Intera

Ovakav rasplet pojačava pritisak na Mihajlovićevim leđima na klupi Bologne. Do sada u sezoni njegova momčad pokazuje i ‘toplo’ i ‘hladno’, ima osam bodova u pet kola, a protekli vikend je na ljestvici toplog i hladnog donio ledeno.

Momčad srpskog velikana je u Milanu sa 6:1 izgubila od aktualnog prvaka Intera, nakon čega se počelo nagađati da Mihajlovićev status na klupi više nije toliko siguran.

Nervoza se osjetila

S reakcijom koju je Mihajlović imao na kraju utakmice, osjetilo se da nije miran, no veselje mu može doći već predstojećeg vikenda kada Bologna ima gostujući susret s Empolijem u prvenstvu.