fbpx
Photo by Laurence Griffiths/Getty Images

MA JE LI TO MOGUĆE?! Kovačev Bayern grubo otpilio Mandžukića, ove izjave mu se neće svidjeti

Autor: Bruno Herljević

Premda se ovih dana njemačkim, talijanskim pa na koncu i hrvatskim medijima, proširila priča o povratku Marija Mandžukića u redove Bayerna, od toga ipak neće biti ništa.

Talijani su pisali kako je novi trener Maurizio Sarri otpisao Mandžukića te da ga je Juventus postavio na transfer-listu, a s druge strane njemački Bild je pisao kako ga Bayern želi vratiti u svoje redove.

Mandžukić je od 2012. do 2014. godine u Bayernu bio jedan od najvažnijih igrača, a pisalo se nedavno kako ga Kovač želi u svojoj momčadi. No, čelnici Bayerna otklonili su sve mogućnosti povratka.


Potvrdio je to Karl Heinz Rummenigge, predsjednik izvršnog odbora bavarskog diva.

“Ništa nije planirano u tom smjeru. Lewandowski će ostati u Bayernu i ugodno se osjeća u Munchenu”, rekao je Rummenigge. Leweandowskom je ponuđen novi ugovor do 2023. godine, a tada će već imati 35 godina, ali to ne brine upravu kluba.

“Pogledajte samo kakvo tijelo ima Lewandowski. To je igrač koji na toj razini može igrati još nekoliko godina”, rekao je Rummenigge.

Autor:
Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.