LOKOSI DO BODA NA GOSTOVANJU: Belupo nije zabio ni s igračem više, zbog odličnog Čavline

Autor: Dnevno GIŠ

Prva utakmica 16. kola SuperSport HNL igrala se u Koprivnici, gdje su domaći Slaven Belupo i Lokomotiva igrali bez golova 0:0, u jednoj ne previše zanimljivoj utakmici.

Ovom podjelom bodova Slaven je i dalje četvrti na tablici s 25 bodova, dok je Lokomotiva ostala sedma s 15 bodova.

Prvo poluvrijeme bilo je sadržajno s napadima s obje strane, ali vratara Belupa Čović i ponajviše Nikola Čavlina na golu Lokomotive, bili su na visini zadatka u prvom poluvremenu.

Imali igrača više

Drugo poluvrijeme nije bilo sadržajno kao prvo, a svoju momčad u težak položaju u 66. minuti doveo je Aliyua, koji je oštro startao na igrača domaćina, a nakon pregledanog VAR-a dobio je izravni crveni karton.

Do kraja Lokomotiva se odlično branila, a niti s igračem više u polju domaćini nisu uspjeli zabiti gol, dok je i one pokušaje zaustavio odlični Čavlina, kao odličnu priliku Krstanovića u 90. minuti susreta.

Autor:Dnevno GIŠ