KRAMARIĆ ZABIO U POBJEDI HOFFENHEIMA! Rebić asistirao u remiju Milana, Zvezda blizu europskog proljeća

Andrej Kramarić golom iz penala u 89. minuti potvrdio je pobjedu Hoffenheima kod Libereca 2:0 u četvrtom kolu Europske lige. Prethodno je za 1:0 zabio Baumgartner.

U istoj skupini Crvena zvezda je s 2:0 slavila kod Genta golovima Petrovića i Milunovića.

Hoffenheim ima devet bodova, Crvena zvezda devet, Liberec tri, Gent nula.

Ante Rebić asistirao je u remiju Milana 1:1 kod Lillea i to za gol Castilleja u 46. minuti. Domaćin je bod spasio golom Bambe u 65. minuti. Domagoj Bradarić nije igrao za Lille, dok je Ante Rebić za goste igrao do 61. minute.

Sparta Prag je u toj skupini s 4:1 pobijedila Celtic. Lille ima osam bodova, Milan sedam, Sparta šest, a Celtic jedan.

Ivan Leko i njegov Antwerp slavili su u Austriji protiv LASK-a 2:0 golovima Refaelova u 53. i Gerkensa u 83. minuti. Od 50. minute imali su igrača više kada je crveni dobio Trauner. Belgijska momčad sada ima devet bodova, LASK šest, kao i Tottenham koji protiv Ludogerca igra od 21 sat.

Zorja je priredila iznenađenje porazivši u Ateni AEK s 3:0 nakon što su Grci u prvom susretu slavili s 4:1.

Golove za goste postigli su Gromov (61), Kabaev (75) i Jurčhenko (86-11m). AEK je od 49. minute igrao bez isključenog Šakova. Marko Livaja je igrao cijeli susret za AEK, dok Lovro Cvek nije nastupio za goste zbog ozljede.

U drugom susretu skupine Braga i Leicester City su odigrali 3:3. Portugalci su vodili triput, no Leicester se uvijek vraćao.

Golove za Bragu zabili su Al Musrati (4), Paulinho (24) i Fransergio (90), a za goste Barnes (9), Thomas (78) i Vardy (90+5).

Na ljestvici vodi Leicester City sa 10 bodova, Braga ima sedam, a AEK i Zorja po tri boda.

Arsenal je s 3:0 pobijedio kod Moldea golovima Pepea, Nelsona i Baloguna u nastavku utakmice. Arsenal je na 12 bodova, Molde na šest, kao i Rapid koji od 21 sat igra protiv Dundalka.

Villarreal je odigrao 1:1 kod Maccabija u Tel Avivu. Baena u 45. zabio za domaćine, Pešić u 47. za domaćine. U drugoj utakmici te skupine Sivasspor je s 3:2 slavio kod Qarabaga.

SKUPINA B:
Molde – Arsenal 0-3 (Pepe 50, Nelson 55, Balogun 83)

SKUPINA G:
AEK – Zorja 0-3 (Gromov 61, Kabajev 76, Jurčenko 86-11m)
Braga – Leicester City 3-3 (Al Musrati 4, Paulinho 24, Fransergio 90+1 / Barnes 9, Thomas 79, Vardy 90+5)