KOVAČIĆ IGRAO U POBJEDI, LAMPARD NA KLUPU STAVIO MLADOG HRVATA! Neymarove suze u Istanbulu

Autor: Matija Majdak

Odigrane su prve dvije utakmice programa koji nam Liga prvaka nudi u srijedu, a slavili su gosti, Chelsea protiv Krasnodara 4:0, a PSG kod Basaksehira 2:0.

Frank Lampard na gostovanju u Rusiji priliku od prve minute dao je Mateo Kovačiću (igrao do 71. minute), dok se iznenađujuće ne klupi našao mladi hrvatski golman Karlo Žiger.

Chelsea je mogao do vodstva već u 14. minuti, no Jorginho promašuje penal. Plavci du ipak poveli u 37. minuti golom Hudson-Odoija uz veliku pomoć domaćeg golmana.

Domaćine su potpuno slomili u posljednjih 15 minuta kada su još pogađali Werner, Ziyech i Pulišić.

Chelsea je vodeći u skupini sa četiri boda, dok je Krasnodar ostao na jednom.

Parižani su slavili u Istanbulu u utakmici koju je obilježila ozljeda Neymara. Brazilac je u suzama teren morao napustiti u 26. minuti.

U nastavku na scenu je stupio Kean koji je pogađao u 64. i 79. minuti.

PSG je tako stigao do prve pobjede, dok je Basaksehiru ovo drugi poraz.