KAKVA UTAKMICA NA MAKSIMIRU: Dinamo u golijadi ispustio prve bodove u HNL-u!

Nakon srušenih snova o nastupu u Ligi prvaka, Dinamo se vratio u HNL realnost gdje je u petom kolu HNL-a na Maksimiru u golijadi remizirao sa Slaven Belupo 3:3.

Za Plave nije moglo gore početi, gosti su nakon samo 32 sekunde igre vodili 1:0 golom Etoundija koji je iskoristio grešku obrane domaćina.

No, već u 9. minuti Dinamo je imao vodstvo nakon što je dva puta mrežu gostiju tresao Gavranović. U 22. minuti novi gol na Maksimiru, ovog puta u mreži domaćina, a strijelac iz penala bio je Krstanović.

Mrežu su mirovale do 68. minute, iako je na obje strane bilo prilika da za gol. A onda ta 68. minuti i novo vodstvo Dinama nakon što je Gavranović sjajno proigrao Majera koji rutinski pogađa za 3:2.

Samo pet minuta kasnije novo izjednačenje, a do prvijenca u HNL-u stigao je Knöll koji je glavom matirao Zagorca.

U 88. minuti Farmaceuti su ostali s igračem manje nakon što je Zirdum dobio drugi žuti karton, no unatoč nastojanjima dinamovaca da zabiju četvrti gol rezultat se nije mijenjao.

Tako nakon petog kola više nemam nijednu stopostotnu momčad jer prije Dinama kiksala je i Gorica, te sad dijele vrh s 13 bodova, dok je Belupo šesti s četiri boda.