KAKVA EUFORIJA U BASKIJI: Athletic golom iz snova slomio Barcelonu bez Messija

Bez ozlijeđenog Messija Barcelona je u petak na startu nove sezone španjolskog prvenstva gostovala kod Athletica u Bilbaou, te je izgubila sa 0-1. Strijelac pobjedničkog gola bio je 38-godišnji Aritz Aduriz u 89. minuti, i to nakon što je ušao u igru samo minutu ranije.

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je za Barcelonu drugo poluvrijeme i dva puta je zaprjetio protivničkom golu. U 49. minuti Rakitić je nakon kornera pucao glavom, ali iznad gola, a u 70. minuti je nakon povratne lopte opalio sa 13 metara, no opet iznad grede.